Detail info
Close

D+D REAL Czech Masters

D+D REAL Czech Masters

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

D+D REAL Czech Masters – 24. – 27.8.
9. ročník golfového turnaje profesionálů je součástí světové série DP World Tour. Jedná se o výjimečnou golfovou akci, která nemá ve střední Evropě obdoby. Do Albatross Golf Resortu ve Vysokém Újezdu u Prahy přijede 156 hráčů včetně českých golfistů. Hlavní tváří turnaje je bývalá světová jednička a několika násobný vítěz Ryder Cupu Angličan Luke Donald. Turnaj začíná ve čtvrtek 24.8. ráno a vyvrcholí vyhlášením výsledků v neděli 27.8. po 17. hodině.
Součástí 4 turnajových dnů je bohatý doprovodný program pro diváky.
V pátek 25.8. od 16:00 do 17:30 se uskuteční v „turnajové vesničce“ e-sportové odpoledne s Dynamem Eclot, jedním z nejlepších českých e-sport týmů a za účasti známých influencerů.
V sobotu 26.8. je to nejprve od 14:00 do 15:00 netradiční golfová exhibice známých českých hokejistů, po ní následuje autogramiáda.
Od 16:30 vystoupí v „turnajové vesničce“ uvnitř areálu skupina Chinaski.
Po celé čtyři dny se můžete zúčastnit golfové soutěže s Raiffeisenbank o 100.000 Kč.

 

Ke každé vstupence získáte unikátní kód, kterým aktivujete iDNES Premium na 3 měsíce zdarma. Kromě přístup k tisícům článků napříč weby iDNES.cz, Lidovky.cz a Expres.cz., získáte možnost využít desítky benefitů pouze pro členy - například přednostní prodej vstupenek, soutěže o hodnotné ceny a zájezdy, audioknihy a e-knihy zdarma a mnoho dalšího. Jednoduše zadejte kód ze vstupenky na www.idnes.cz/premium/voucher a vstupte do světa iDNES Premium.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top